Pět otázek na Taru


Proč jste si pro svou skupinu vybrali právě jméno Karma?

Tady jsou vidět výsledky Nenova a Pipiho dlouhodobého studia indické filozofie. Určitě víte, že Karma znamená osud a my žijeme v přesvědčení, že jsme předurčeni stát se slavnými nebo minimálně velice úspěšnými! (Smích)

Jak vycházíte se svými fanoušky? Užíváte si to?

Je to fakt super. Všichni pořád nadávají, jak je popularita obtěžuje, ale my jsme z toho ještě pořád hrozně vyjevený! Naši fanoušci jsou naprosto skvělí, a tak se s  nimi scházíme často i po koncertě a pořádně zapaříme! A fanoušci v České republice jsou naprostá špica!

A co konkurenční boj? Nebojíte se, že vás někdo převálcuje?

Samozřejmě doufáme, že se na vrcholu udržíme co nejdýl, ale je nám jasný, že když přijde někdo lepší, lidi na nás rychle zapomenou. Tak to prostě v šoubyznysu funguje. Ale jsme si jistí, že mezi chorvatskými kapelami nám konkurenční boj nehrozí, protože tu skoro žádné nejsou! Jsme tak malá země, že se všichni hudebníci navzájem znají a často spolupracují. V podstatě jsme jedna velká partička!

O čem si snila jako malá holka?

Bude to znít neuvěřitelně, ale přesně o tom, co se kolem mě teď děje! Není to úžasné?

Která země, ve které jste vystupovali, tě nejvíc okouzlila?

Cestujeme opravdu hodně, ale musím říct, že nejvíc na mě zapůsobil Egypt. Miluju na něm úplně všechno – kulturu, lidi, jídlo, hudbu, historii...-prostě všechno.