Obiteljski radio - část 5


Moderátor : Dobře jak je vidět bylo tam veselo, protože kromě té pracovní části vy jste se spřátelili s organizátorama, protože na konci padaly i slzy. Ozval se vám někdo od nich za těchto pár dní.

Pipi: Samozřejmě všichni se ozvali. Michaela, která byla PUBLIC RELATIONS pro nás, že jí chybí to …. Protože tolik to měla zorganizované že nedovolila abychom něco dělali sami. Na všechno jsme se nějakým způsobem ptali co se může dělat, ale vlastně oni to udělali za nás. Takže to všechno bylo tolik organizované, že jsem ji ze srandy řekl:“Dobře a musím se ptát když jdu na záchod ?“ a ptal jsme se jí jak se to řekne česky. Ona řekla :“JA SEM BYL….. MOHL BY BYT NA ZAHODE“. Takže řekla že jí tohle nejvíce chybí, protože já jsem ji pořád škádlil jestli můžu jít na WC.

Moderátor: Takže nakonec to byla veselá skupina. Vracíte se, jak jsme řekli, za dva měsíce. Tohle byla velmi velká a profesionální práce, ale pak konečně bude moci celé české publikum vidět Karmu komplet, protože jste nebyli s tanečnicemi a to je vlastně to co doplňuje váš nástup. Řekl jsem že Tara je v privátním životě klidná, stáhnutá, říká že zná Elvise a takové nějaké věci, ale jinak je tichá.

Tara: „RYBICA“ nech toho. Kdo byl QUASIMODO v centru Prahy.

Moderátor: Co bylo ???

Tara: Kdo hrál QUASIMODA v centru Prahy.

Moderátor: Neznám co je QUASIMODO.

Pipi: Neznáš kdo je Quasimodo. Ten hrbatý TURKI (Moderátor), který uprostřed českého centra, uprostřed Prahy prosil s ruksakem pod dekou aby vypadal jako že má hrb.

Moderátor: Vůbec nevím o čem to mluvíte.

Neno: Můžete si opravdu představit Turkiho s dekou, zachumlaného.

Tara: Tenhle klidný Turki …….

Moderátor: Kdo by řekl tenhle člověk .. neuvěřitelné.

Tara: A Madonna ???

Moderátor: Ano ty znáš Elvise.

Tara: A ty Madonnu.

Moderátor: Takže za dva měsíce ve svém větší… Lovorko co je všechno domluveno konkrétně ?

Manažerka: Organizace zůstane stejná. Produkce taky. Tentokrát se jde na o hodně větší prostory s ohledem na to že mnozí posluchači a návštěvníci koncertů byli zbaveni prožitku z koncertu, protože všechny koncerty byly vyprodány. Takže se jde na větší prostory, samozřejmě s tanečnicemi s video stěnami a spoustou větších reklam, i když i tahle byla fascinující. Opravdu na některých koncerty byly JUMBO plakáty, kamkoliv jsme došli, vylepené plakáty, reklamy na rádio stanicích. Takže za jeden až dva měsíce menší turné od 4 do pěti dní dvorany s video stěnami, tanečnicemi. Kompletní prožitek a předtím kompletní program. Protože tohle byly promotivní nástupy kolem 45 minut.

Moderátor: Je třeba říct, protože to je dobrá připomínka, že na celou tu kampaň příjezdu Karmy do česka je cestou rádio stanic vysíláno 9800 rádio singlů, které oznamují koncerty, album, takže něco neuvěřitelného. Dostali jsme pro tebe jednu silnou knihu. Elaborát. Vše co bylo uděláno v česku. Ve kterých novinách jste vyšli.

Pipi: Pro publikum je možná zajímavé říct, že do předkampaně, tedy ne na těch pět dní ale vše co na nás čekalo když jsme došli, bylo vloženo 25000 Euro. TO je fascinující cifra s ohledem na to že když jsme v některém nejdražším restaurantu platili za něco nejlepšího 20 Kun (1HRK = cca 5Kč). 2,5 Kuny je Coca Cola v renovované restauraci. To znamená s takovými nízkými cenami uložit 25000 Eur je ohromná částka.

Moderátor: Zlatá deska je teda přijatá za týden a čeká se i platinová a při návratu za dva měsíce jsou prognózy že to bude i dvouplatinová deska. Pro vás Karma má i dvě CD. 655 22 22 klidně si můžete zavolat ale předtím půjdeme ještě jednou do stadionu MAXIMIR a předtím než se spojíme ještě jedno krátké intro. Takže tohle je jen pro Taru ……….. ELVIS.

<< další část >>