Obiteljski radio - část 4


Moderátor : Takže tóny které mluví samy za sebe, zopakujeme pro ty kteří to možná neslyšeli. Karma je absolutní favorit v česku, tři týdny za sebou nachází se na prvním místě nejprodávanějších alb z té země, před Madonnou, před Rolling Stones, před Robbiem Williamsem a mnohých jiných veličin, které my v Chorvatsku posloucháme. A teď by možná bylo pěkné vzpomenout na to jak se Neno cítil, to se stává jen jednou v životě, že ti někdo v cizí zemi, na koncertu a to ne někdo ale 2000 lidí zazpívá HAPPY BIRTHDAY. Jinak Neno má ve skupině úlohu „machra“.Všechny fotografie, aby se ukázalo tetování, sval, pohled. Plakal jsi ??

Neno: A jasně.V té chvíli vidíš všechny, jak přicházejí, Pipi, Tara a všichni kteří tam byli, přicházejí a blahopřejí mi před lidmi.

Tara: Čekali jsme do půlnoci a bylo to úžasné.

Moderátor: Dobře. Takhle to ještě řekneme. Tara je klidná. Ve skutečnosti úplně jiný člověk. Pipi se rád škádlí ale taky je svým způsobem klidný. Když dokončí práci, tak by šel do hotelu a odpočíval. A Neno je „divoch“. On by „pařil“, on by se „škádlil“ takže v souvislosti s tím organizátoři připravili dary k narozeninám. Ptali se tě Lovorka na to co by darovali měli takovému „divochovi“, člověku který je „machr

Manažerka: My jsme kvůli letenkám museli dát samozřejmě i datumy narození, takže hned pochopili že jsou ten den Nenovy narozeniny a možná 15x se ptali co mu mají darovat. Řekla jsem, že nic, že to je v pořádku. Tak jsme se domluvili že udělají dort. Dort byl připraven za jeho zády. Mezitím ti lidi byli opravdu fascinující. Dva, tři dny se ptali co má rád. Tak jsme došli k závěru že by jako překvapení mohla být láhev absintu.

Moderátor: Jen abychom řekli, že to je tekutina zelené barvy, která má jen 70%

Tara: Řekli nám, že pošlou instrukce jak se to pije, tak ti to „mailnem“. Hlavně proto že ty jsi dostal jednu láhev.

Moderátor: Ale já bych vás chtěl vidět. Možná by se mi nestalo že letím. Já jsem ještě nikdy neletěl. A někdo z vás letěl, nemyslím letadlem….

Pipi: Ne ..nikdo jsme neletěli :o)

Moderátor: Dobře to je ta tekutina. Co ještě dostal k narozeninám. Já to vím ale ostatní aby to věděli…

Manažerka:  Před tím vším. Organizovali párty. Se šampaňským, jídlem pitím. Udělali fantastické album s fotografií z focení skupiny Karma pro časopis BRAVO. A jako speciální překvapení nejen Nenovi, který měl narozeniny, ale i Pipimu a Taře darovali nové oblečení které nosili při focení pro BRAVO. To bylo speciální překvapení které Tara ani Pipi nečekali ale Nenovi tam skoro tekly slzy, ostatní maličkosti nebudem vzpomínat.

Moderátor: Proč ne. Musíme říct. To je nejzajímavější. Takhle Neno každý den volal svojí „žabce“. Víte to je ta jeho dívka. Fotili je pro EXTRA (chorvatský časopis), jsou krásný pár. A on jí pořád volal a mě zajímá jestli „žabka“ taky to afrodiziakum vdechla.

Neno: Dobře .,.,.,.,.,.,. řekl jsem že v Chorvatsku není možno sehnat „POPERS“.

Moderátor: Není tu ani ta zelená tekutina. Nejen v Chorvatsku.

Neno: Když jsme mluvil s těmi organizátory tak jsme se ptal. Jestli tam je někde možnost koupit „POPERS“.

Pipi: Ne tak, ale ptal jsi se kde tu je SEX SHOP. Jenom SEX SHOP jsi sháněl.

Neno: Dobře …a na konci mi darovali dvě láhve toho

Pipi: Afrodiziaka.

Moderátor: Takže „žabka“ zkoušela?

Neno: Zkoušela

Moderátor: A co říkala

Neno: KRA KRA udělala

Moderátor: To nemáš čas na povídání

Pipi: Viděl jsi výsledek když jsme zkoušeli tam před tebou.

Moderátor: Já jsem byl trochu překvapen. Dobře když to Neno vdechnul, tak nic. Ale když to vdechl Pipi s jeho světlými vlasy, když to on vdechl. To bylo neuvěřitelné. Já jsem prvně myslel, že něco není v pořádku, v pěti sekundách jsi byl jako paprika. Jak jsi se cítil?

Pipi: To trvá jenom 20 sekund. To prostě zvýší cirkulaci krve když potřebuješ. V té chvíli když chceš ukončit práci.

Moderátor: A kdo teda potřebuje celou láhev. No to znají ti mladí Neno a žabka.

<< další část >>